directeur Robert de Jong

maandag t/m donderdag

 

Adjunct Directeur Rozanne Prins dinsdag, woensdag & vrijdag  
 Groep Janneke Jutta Voerman

maandag
donderdag
vrijdag

 Groep Jip  Marloes Windhorst dinsdag
t/m
vrijdag 

Groep Takkie  Fenna Stigter maandag
t/m 
vrijdag
Groep Jip
Groep Janneke

Anke Lansbergen

maandag 

dinsdag, woensdag &
donderdag ochtend

Groep 2a



Marije van Dijk

maandag, dinsdag, woensdag & vrijdag

Groep 2a



           

Doortje van Bohemen 

donderdag

Groep 2b 

Fleur Kooper maandag, dinsdag & vrijdag
 Groep  2b  Corine van Vliet

woensdag & donderdag

 

Groep 3a


Felice van der Waerden

maandag t/m woensdag

 

Groep 3a

Anne Houdijk

donderdag & vrijdag          

Groep 3b

Groep 8a

 Naomi Burcke 

maandag & dinsdag
donderdag
           

 

Groep 3b

Sanne Stad

woensdag t/m vrijdag

 

Groep 4a

Inge verhoeff

maandag &
dinsdag


           

 Groep 4a  Eline Schepen

woensdag t/m
vrijdag

Groep 4b Edda van der Steen maandag t/m
woensdag
 Groep 4b Jessica Borsboom donderdag &
vrijdag
Groep 5a


Groep 7a
Maaike Persoon maandag & dinsdag

donderdag
 Groep 5a Jerney van Uffelen woensdag 
t/m
vrijdag
 Groep 5b

Intern begeleiding
Marloes Clarijs- van Vondelen

maandag

dinsdag & donderdag



Groep 5b







Mario Cornax

 

dinsdag t/m vrijdag

 Groep 6a
Francis Alders

maandag t/m woensdag

 Groep 6a Suzanne Pronk donderdag &
vrijdag
Groep 6b Bastiaan Visser maandag t/m vrijdag

Groep 7a

Eliza van der Luit

maandag, dinsdag, woensdag & vrijdag          

 Groep 7b Richard Kreischer maandag t/m vrijdag   

Groep 8a  Nadia Dekker  maandag, dinsdag, woensdag & vrijdag

Groep 8b

Stefanie van der Burg maandag t/m vrijdag





Intern Begeleiding

Christelle Lacassagne  maandag, dinsdag, donderdag & vrijdag

Organisatieassistent

Roos van Malkenhorst maandag 
t/m 
vrijdag 
(alleen de ochtenden)

Organisatieassistent Kimberley van Dodewaard maandag, dinsdag & donderdag

Organisatieassistent

Amaya de Bloois maandag 
t/m 
vrijdag 
(alleen de ochtenden)




Conciërge
























Conciërge
 Mar Martijn maandag 
t/m 
vrijdag 
(alleen de ochtenden)




















maandag, dinsdag & donderdag
 
 Linda Maagdenberg  


IKC 't Palet 

Gedempte Biersloot 3 d
3131 HJ Vlaardingen


Afd. onderwijs: 010-4342697


Peuterspeelzaal: 010-30 33 741

Elmo:010-30 33 742

Koekimonsters: 010-30 33 743

Ernies: 010-30 33 744  

BSO: 010 30 33 745

Agenda

Juf Stefanie jarig
Startdatum/tijd:
dinsdag 13 februari 2018
Omschrijving:
Voeg een omschrijving toe

Partners











Scholen:
© 2014 -  IKC  't Palet Locatie Centrum
Gedempte Biersloot 3 d,  3131 HJ, Vlaardingen - Telefoon: (010)4342697 - E-mail: directie.centrum@palet.info